Usługi porządkowe

Sprzątanie

Firma Kodar Security Dwa Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie sprzątania i utrzymania czystości oraz dbałości o teren zewnętrzny. Celem firmy jest zadowolić klienta, dostarczając mu usługi najwyższej jakości, zgodnie z jego potrzebami, wymaganiami i oczekiwaniami.
W tym zakresie proponujemy:

Sprzątanie biur, magazynów i hal

Zapewniamy bieżące utrzymanie czystości obiektu. Zakres, częstotliwości oraz godziny świadczenia usługi są dopasowane do rytmu pracy i wymagań klienta. Sprzątanie może odbywać się o dowolnej porze dnia, zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Szczegółowy wykaz czynności wykonywanych przez poszczególnych członków ekipy sprzątającej jest ujęty w instrukcjach wykonawczych, które są tworzone wspólnie z klientem.

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Dbamy o estetykę oraz zewnętrzny wizerunek naszych klientów poprzez kompleksową obsługę otoczenia nieruchomości. Zapewniamy całoroczne utrzymanie chodników, placów, parkingów i dróg wewnętrznych (zamiatanie, odśnieżanie) oraz terenów zielonych (koszenie trawników, grabienie liści).

Każdy klient naszej firmy traktowany jest indywidualnie. Polega to przede wszystkim na dostosowaniu naszych usług do konkretnych wymogów oraz oczekiwań, dlatego też wycena naszych prac wykonywana jest każdorazowo po spotkaniu z klientem. Pracownicy są wdrażani i bieżąco doszkalani przez koordynatorów ds. Usług utrzymania czystości. Gwarancja bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości realizowanych przez nas usług jest możliwa dzięki przestrzeganiu zasad BHP oraz korzystaniu z profesjonalnego sprzętu, a także stosowaniu ekologicznych i skutecznych środków czystości.

Centrum monitorowania alarmów
  +48 95 721 56 20

Sprzedaż
 +48 794 445 665

Biuro
  +48 95 752 01 79

Kodar Security
ul. Jana Pawła II 14
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0236/14

Kodar Security Dwa Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0291/06