• http://www.counterliczniki.com Kodar security

  Ulgi pfron

  Pfron

  Kodar Security Dwa sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, które potrafi zadbać o wykwalifikowaną kadrę, dobrze wyszkolony personel i właściwych pracowników na właściwym miejscu. W ramach stróżowania oraz do monitoringu wizyjnego zatrudniamy osoby niepełnoprawne. Niepełnosprawność sprawia, iż pracownik ma inne kwalifikacje i nierzadko wykazuje się większym zaangażowaniem

  podczas wykonywanych obowiązków niż inni w pełni sprawni pracownicy. Czasami potrzebuje tylko dostosowania warunków pracy do jego schorzenia. Jako firma dostrzegamy pracowitość i sumienność z jaką pracują osoby niepełnoprawne, co motywuje nas do dalszego działania na rzecz tej grupy społecznej.

  Wiemy, że osobom niepełnosprawnym jest ciężej zdobyć zatrudnienie, a co za tym idzie utrzymać się na rynku pracy. Dlatego chętnie dajemy szanse i rekrutujemy osoby niepełnosprawne do naszej firmy. Przy pracy związanej z obserwacją systemu kamer i monitoringu lepiej sprawdzają się osoby niepełnoprawne np. ruchowo, gdyż widać ich zaangażowanie, skupienie i opór wobec monotonii. Praca zespołowa z osobami sprawnymi pomaga osiągnąć niezwykłe rezultaty w ich pracy, dzięki czemu nieustająco tworzymy dynamiczny, ciągle rozwijający się zespół.

  Zatrudnienie osób niepełnoprawnych przynosi korzyści także dla naszych klientów. Kodar Security Dwa Sp. z o.o. posiada status zakładu pracy chronionej. W związku dbałością o naszych klientów dbamy o wysoki poziom ulg we wpłatach na PFRON. Jest on jednym z najwyższych w regionie. W momencie podpisania umowy z nami otrzymają Państwo odpis w wysokości ponad 80% wartości faktury za usługi ochrony i mogą na tej podstawie obniżyć należną wpłatę na PFRON.

  Centrum monitorowania alarmów
    +48 95 721 56 20

  Sprzedaż
   +48 794 445 665

  Biuro
    +48 95 752 01 79

  Kodar Security
  ul. Jana Pawła II 14
  66-470 Kostrzyn nad Odrą
  Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0236/14

  Kodar Security Dwa Sp. z o.o.
  ul. Jana Pawła II 14
  66-470 Kostrzyn nad Odrą
  Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0291/06