"Pozwól nam zadbać o bezpieczeństwo tego, co jest dla Ciebie najcenniejsze"

Kontakt

Kodar Security
ul. Jana Pawła II 14, 66-470 Kostrzyn nad Odrą…
Koncesja wydana przez MSWiA nr l-0236/14
NIP 598-115-64-82
Regon 081219468

Kodar Security Dwa Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14, 66-470 Kostrzyn nad Odrą…
Koncesja wydana przez MSWiA nr l-0291/06
NIP 5992984171
Regon 080119569

Numery telefonu czynne całodobowo:

Sprzedaż
 +48 794 445 665

Centrum monitorowania alarmów
  +48 95 721 56 20

Biuro firm Kodar Security czynne jest:

Poniedziałek    7:00-15:00
Wtorek    7:00-12:00
Środa    7:00-15:00
Czwartek    7:00-12:00
Piątek    7:00-15:00

Nasz zespół

Prezes zarządu
Stanisław Sękowski
 +48 695 440 179
 kodar2@wp.pl

Dyrektor
Agnieszka Szalast
 +48 95 752 01 79
 a.szalast@kodar2.pl

Kierownik monitoringu
Dariusz Zadroga
 +48 733 630 803
 d.zadroga@kodar2.pl

Kierownik ochrony
Adam Antropik
 +48 531 322 833
 a.antropik@kodar2.pl

Koordynator ds. sprzedaży i obsługi klienta
Agnieszka Pawelska
 +48 794 445 665
 a.pawelska@kodar2.pl

Kierownik ochrony
Ilona Sękowska
 +48 508 608 185
 i.sekowska@kodar2.pl

Kierownik Ochrony
Natalia Paszkiewicz
 +48 884 661 449
 n.paszkiewicz@kodar2.pl

Specjalista ds. Kadr i płac
Anna Buczyńska
 +48 95 752 01 79
 a.buczynska@kodar2.pl

Przedstawiciel Handlowy
Jan Pauliński
 +48 733 975 469
 j.paulinski@kodar2.pl

Specjalista ds. Kadr i płac
Monika Kaczmarek
 +48 95 752 01 79
 m.kaczmarek@kodar2.pl

Centrum monitorowania alarmów
  +48 95 721 56 20

Sprzedaż
 +48 794 445 665

Biuro
  +48 95 752 01 79

Kodar Security
ul. Jana Pawła II 14
66-470 Kostrzyn nad Odrą…
Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0236/14

Kodar Security Dwa Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14
66-470 Kostrzyn nad Odrą…
Koncesja wydana przez MSWIA nr l-0291/06